TŘÍDA A - PRVŇÁCI A DRUHÁCI

 

V pátek 7.4.2017 k nám znovu zavítala chovatelka dravců. Vyprávěla o jejich životě, smyslech, zvláštnostech  a způsobu obživy. Někteří z nás si mohli  dravce i chvíli ponechat na ruce s rukavicí, Rozárka se nechala i pohladit. Děti byly z besedy nadšené a jeden z chlapců dokonce prohlásil, že je to mnohem lepší než počítače. :-)

 

V úterý 4. dubna 2017 proběhl zápis budoucích prvňáčků. Děkujeme všem, kdo pomohli s přípravou zápisu a dárků, výzdobou třídy i s občerstvením. Skvělé je, že do pomoci se zapojily s velkým nadšením děti. 

                                MV

V úterý 28.března 2017 jsme se vydali do přírody. Aleš navrhl projekt "JARNÍ TOULÁNÍ". Skvěle jsme si to užili, lepší počasí jsme si snad ani nemohli přát. Třídy rozdělené do 4 skupin se vypravily s průvodci na louku, k rybníku, k potoku a na Hůru. Svá místa jsme pečlivě prozkoumali a užili jsme si také mnoho legrace a zábavy.

Ve středu jsme zpracovali naše zajímavé objevy na plakátech, které si můžete prohlédnout na chodbě naší školy. Některé děti vytvořily Moranu. Projekt jsme zakončili vynášením Morany a vítáním jara létečkem. 

 

Ve středu 22.března 2017 nás pozvala přátelská třída z Vrchlabí na Turnaj deskových her do sokolovny. Třeťák Tonda a průvodce Aleš skvěle organizovali celou akci. Připravili pro nás krásné účastnické placky, které nám budou připomínat báječné společně prožité dopoledne. Každý si mohl zahrát deskové hry, které vyráběly děti. Výborné byly také palačinky, které děti z Vrchlabí s Alešem připravily.I my jsme vytvořily společně dvě deskové hry  a přispěli drobným občerstvením. Děkujeme našim kamarádům za pozvání a skvělý nápad. 

 

CO SE DĚLO VE ŠKOLE ?   

 

 

 

 

ŠKOLA, NA KTEROU SE MŮŽETE TĚŠIT ( podle nové koncepce)

 

 

 

 ŠVP naší školy

ŠVP TVOŘIVÁ ŠKOLA

prohlédnout zde

Děkujeme rodině Klazarových za pořízené fotografie 

Žádáme i ostatní rodiče a přátele.

Pokud máte fotografie nebo videa z akcí naší školy nebo z vystoupení našich školáků, ( i z dřívějších let), velmi Vás prosíme o zaslání odkazu na web ( např. fotoalba) nebo o laskavé zapůjčení ke stažení či skenování. Materiál můžete zasílat na e-mail 

vesela.kralova@seznam.cz

nebo přinést do kanceláře paní ředitelky. Velmi děkujeme za Vaši ochotu.